TURNOV: ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL SLADKÝCH DROBNOSTÍ

0

Od pátku 22. do neděle 24. března bude Kulturní centrum Turnov čokoládové! Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot, jichž bude ještě víc než v minulém roce. A nebudou tu zdaleka jenom oni. Čokoládový festival přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali lososa v bílé čokoládě a lékořicí? Nebo polévku z červené řepy s malinami a bílou čokoládou?

A na co se návštěvníci mohou dále těšit? Letos bude více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například Hra o poklad! Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit, si může u vstupu za 30 Kč zakoupit zlatou čokoládovou lodičku. Osm lodiček obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od sponzorů s odměnou 5.000 Kč!
ČokoFest bude také věnován vzdělávání. Návštěvníci se budou učit, jak vařit čokoládu. Ve festivalovém programu samozřejmě nechybí aktivity pro děti, takže si tu na své přijde skutečně celá rodina.
Vstupné je 60 Kč, studenti a důchodci mají slevu. Pro děti do 6 let je vstup volný.

Více informací najdete na www.cokoladovy-festival.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.