KRIS KRISTOFFERSON: NA SYCHROVĚ VŠE PŘIPRAVENO NA KONCERT LEGENDY! (+ VÝHERCI SOUTĚŽE O VOLNÉ VSTUPENKY)

0

V sobotu 1. července 2017 se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music Krise Kristoffersona. I kdyby vám country neříkalo téměř nic, čtyři jména by si měl zapamatovat každý: Willie Nelson, Waylon Jennings, Johnny Cash a Kris Kristofferson. Tahle čtveřice, která několikrát vystupovala i společně, patří mezi absolutní legendy svého žánru. Dva z nich už si naživo bohužel neposlechnete, proto vynechat koncert Krise Kristoffersona by byla velká chyba! „Po koncertech Sinead O’Connor, Suzane Vega, Čechomoru, Vivaldianu či Blackmores’Night přivítá romantická zahrada státního zámku Sychrov legendu světové hudby. Myslím, že větší jméno jsme tu ještě neměli,“ přibližuje za pořadatele Pavel Mikez.

K vystoupení Krise Kristoffersona se přidá také legenda české country – jako předkapela zahrají Robert Křesťan s Druhou trávou. Půjde tedy o mimořádný koncert a také mimořádný zážitek!

Areál zahrady sychrovského zámku bude otevřen v 18.00 hodin, zbývají poslední vstupenky budou k mání na místě od 17.00 hodin. V 19.00 začne hrát Druhá tráva, od 20.00 Kris Kristofferson. Můžeme se tedy těšit na jeho hity jako Me and Bobby McGee, For the Good Times, Sunday Mornin’Comin’Down nebo Help Me Make It Through the Night. Na místě bude také prodej všeho, co se Krise týká (merchindasing).

Kris Kristofferson (*1936 v Texasu v USA) je americký filmový herec, osobitý zpěvák, textař a hudební skladatel v žánru country music. Studoval v anglickém Oxfordu, v americké armádě létal s vrtulníkem. Během vojenské služby začal vystupovat v armádních klubech na vojenských základnách NATO. V roce 1965 se seznámil s Johnny Cashem. První profesionální smlouvu získal v roce 1968. Kromě megahitů typu Me and Bobby McGee, který nahráli i někteří čeští interpreti, se mj. objevil ve filmových trhácích, jako jsou Planeta opic či Blade.

Sobota 1. července
* KRIS KRISTOFFERSON – koncert žijící legendy americké country music. Areál zámecké zahrady na Sychrově od 19.00 hodin. Předkapela: Druhá tráva s Robertem Křesťanem.
Pořadatelé prosí, aby návštěvníci z důvodů parkování před zámkem na koncert přijížděli s dostatečným časovým předstihem.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT
V kterém americkém státě se Kris Kristofferson narodil? Své odpovědi měli zájemci o volné vstupenky posílat do středy 28. června do 16.00 hodin. Do redakce TvA dorazilo 174 lístků!
Vylosováni byli: Marie Bakešová z Tatobit, Alena Hotovcová z Turnova, Březové ulice a Jitka Vinšová z Ohrazenic. Výherkyně získaly vždy po dvou volných vstupenkách na koncert.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.