KAM VYRAZIT TENTO TÝDEN?

0

Poslední únorové a první březnové dny neskýtají na Turnovsku mnoho kulturních ani sportovních pozvánek. Plesová a karnevalová sezona pomalu končí, jeden z posledních maturitních plesů pořádá střední zdravotní škola v pátek 2. března v Pěnčíně (hrají Veselí pozůstalí). Týž den pořádá také svůj ples Fotbalový klub Pěnčín – Turnov, a sice v sále v Přepeřích, začátek je ve 20 hodin, hraje Velvet New.

Z kulturních akcí tohoto týdne bude asi nejzajímavější vystoupení Černého divadla Františka Kratochvíla. V pátek 2. března se konají dopolední dětská představení, od 19.30 hod. se můžete vypravit do divadla na „Anatomii polibku“. V sobotu 3. března se v restauraci Cleopatra v ulici 5. května koná od 18 hodin vyhlášení Turnovské pecky 2006 za nejhodnotnější akci loňského roku v kategorii amatér a profesionál (rozděleno podle toho, kdo akci pořádal).

V tomto týdnu probíhá také mj. hned pět výstav, které byste mohli navštívit. V muzeu je to prezentace dvou zdejších výtvarníků, Davida Szalaye a Jana Vybírala, v muzejní galerii Safír fotografie z Kolumbie a Venezuely vystavuje Anna Nováková, ve vestibulu budovy kina probíhá výstava fotografií čtenářů Hlasů a ohlasů Turnovska a v Divadelní galerii jsou k vidění obrazy Vladimíra Vély a Zuzany Ryšánkové. Poslední výstava je opět fotografická – v Galerii Granát na náměstí jsou k vidění práce Břetislava Jansy, který představuje fotografie pořízené z cesty po Norsku.

A ještě jedna pozvánka na neděli 4. března, kdy se v pizzerii Maškovka koná od 18 hodin jazzový podvečer, hraje Lédl Jazz Quintet s hostem Jaroslavem Šolcem.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.