ILMA OPĚT PROSLAVILA TURNOV

0

Největší úspěch desetiletí pro streetovou složku při taneční škole ILMA v choreografii „Pierot” ve složení Matyáš Berndt, Adéle Capoušková, Kateřina Cvrčková, Tomáš Dobrodinský, Jana Fabiánová, Veronika Horáčková, Ondřej Melich, Ester Mynářová, Tereza Řehořová, Nicol Sixtová, Kateřina Sulková, Adéla Šonská, Žaneta Vindyšová se podařil o víkendu 7. a 8. května. V dospělé věkové kategorii získali titul Mistra České republiky z 23 prestižních choreografií tanečních škol zvučných jmen na MČR Svazu učitelů tance v Litoměřicích.

n201605131509_vakci_98_016_ilmaTrenérka a choreografka Mgr. Růžena Nejedlová tak zaslouženě dovedla svůj tým k metě nejvyšší. Originalita nápadu a nápaditost kostýmů turnovského souboru byla navíc ohodnocena cenou poroty. Choreografie je nominována na mistrovství světa 2016.

Po úspěšné reprezentaci TaPŠ ILMA na ME v Moskvě v dubnu (Justýna Bohatá, Adriana Šulcová, Tereza Vašíčková) v sólových disciplínách, je to druhý obrovský úspěch Taneční a pohybové školy Ilony Šulcové na startu roku 2016. A to je taneční sezona teprve v rozjezdu.
Vojtěch Kořínek, www.ilma.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.