FILMOVÝ VÍKEND 2017

0

Turnovské letní kino se i v tomto roce stane dějištěm víkendového filmového maratónu pod hvězdami. Akce se letos uskuteční od 11. do 13. srpna a opět se můžete těšit na šestici aktuálních filmových hitů tematicky rozdělenou do dvou nocí. Páteční noc bude „LEGENDÁRNÍ“, sobotní pak „ZBĚSILÁ“.

Oba večery bude areál letního kina otevřen již od 19.00 hodin a na první příchozí čekají drobné dárky. Samotný filmový program bude zahájen přibližně v 21.00 hodin.

LEGENDÁRNÍ NOC (PÁTEK 11. SRPNA)
Král Artuš: Legenda o meči
Loupež ve velkém stylu
Logan: Wolverine

Filmový víkend zahájí nově zpracovaná legenda o Králi Artuši, kterou ale režisér Guy Ritchie pojal jako fantasy se skvělým soundtrackem a perfektními akčními scénami, které nejlépe vyniknou na velkém plátně letního kina. S druhým filmem se přesuneme do komediálního žánru. Představí se tři oscarové legendy světového filmu – Morgan Freeman, Alan Arkin a Michael Caine. Pokusí se vykrást banku. Noc uzavře Hugh Jackman, pravděpodobně naposledy ve své životní roli legendárního Wolverina ve filmu, který se podle diváckých ohlasů řadí mezi nejlepší snímky tohoto roku.

ZBĚSILÁ NOC (SOBOTA 12. SRPNA)
Baby driver
Pobřežní hlídka
Strážci Galaxie Vol. 2

Akční hit léta Baby Driver sází na skvělou hudbu, osobitý styl, humor a zběsilou akci. Jako dělaná pro atmosféru Filmového víkendu je letní akční komedie Pobřežní hlídka, ve které se představí jako parťáci Dwayne Johnson a Zac Efron. Na závěr je tu druhá „komiksovka“ víkendu – Strážci Galaxie Vol. 2, která zažene případnou noční únavovou krizi.Akční hit léta Baby Driver sází na skvělou hudbu, osobitý styl, humor a zběsilou akci. Jako dělaná pro atmosféru Filmového víkendu je letní akční komedie Pobřežní hlídka, ve které se představí jako parťáci Dwayne Johnson a Zac Efron. Na závěr je tu druhá „komiksovka“ víkendu – Strážci Galaxie Vol. 2, která zažene případnou noční únavovou krizi.

Všechny filmy budou promítány v původním (anglickém) znění s českými titulky. Během obou nocí na vás čeká také tradičně bohaté občerstvení v podobě grilovaného masa, svijanského piva a exkluzivně nově i destilátů Tatratea. V obou večerech proběhne losování o zajímavé ceny.Vstupenky si můžete za zvýhodněnou předprodejovou cenu zajistit předem.

Ubytování a doprovodný program: Ve spolupráci se společností SUNDISK pořadatelé z Kulturního centra Turnov připravili ubytování v blízkém kempu v Dolánkách a doprovodný program na sobotní odpoledne (lukostřelba, výlet na koloběžkách, sjezd Jizery na lodi ad.), což filmové zážitky z obou nocí obohatí o sportovně-rekreační aktivity v nádherné přírodě Českého ráje.

Filmový víkend 2017

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.