DEN ZDRAVÍ V TURNOVSKÉ NEMOCNICI

0

Město Turnov a Krajská nemocnice Liberec srdečně zvou na Den zdraví, který se uskuteční ve čtvrtek 12. září v areálu Nemocnice Turnov. Letošním zaměřením je „pohyb nás baví“. Návštěvníci se mohou těšit na prohlídky nemocnice, bohatý doprovodný program, a to jak na venkovním stanovišti, tak uvnitř.

* Skupinové prohlídky nemocnice Turnov: Od 12.00 hodin po 15minutových intervalech: RTG, IBD centrum, laboratoře, ONP. Od 13.00 hodin se přidají prohlídky operačních sálů.

* Venkovní stanoviště: měření tlaku, glykémie, přikládání dlah, resuscitace, prevence plochých nohou a nácvik správného držení těla, prezentace výhod operace kolena formou PSI (na míru). Výtvarná dílna Rodinného centra Náruč (tvorba katapultu ze špachtlí, filcové ozdoby, malování), střelba prakem na cíl. Retro koutek zdravotnického materiálu Střední zdravotnické školy Turnov. Skákací hrad pro děti. Všeobecná vojenská pojišťovna – propagační stánek. Biblioterapie pro oddělení následné péče. Prodejní stánek a retro fotokoutek ADRA. Můžete si vyzkoušet jízdu na trenažeru Handbike a zapojit se do závodu Openrace!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.