TURNOVSKÝ POKER CLUB SE PŘEDSTAVUJE

0

Mnozí z vás, čtenářů, již znají Poker club Turnov o.s. , jakožto dosud jediný oficiálně založený pokerový klub v našem městě. Těm, kteří o nás ještě neslyšeli, bych rád činnost našeho klubu představil. Poker club Turnov vznikl 23. října loňského roku, jakožto sdružení, mající za cíl propagovat v Turnově a okolí karetní hru poker jako sport, podpořit zájem o tuto hru, zvednout také její kvalitu, a konečně, avšak v neposlední řadě, tuto hru si zahrát. Pro všechny pokerové zájemce to byl logický krok, neboť o poker je v současné době velký zájem a většina okolních větších měst (Liberec, Jablonec nad Nisou) už svůj vlastní pokerový klub má.

Rozhodně si však nehrajeme na žádné kasino, kde se točí velké peníze. U nás není problém si přijít zahrát jako úplný začátečník, pochytit něco ze hry od zkušenějších a okusit atmosféru organizovaného turnaje, ale nabízíme také kvalitní turnaje pro pokročilejší hráče. Dodávám, že poker není hazardní hra, a není problém zahrát si pouze pro zábavu.

Náš klub je sice zatím na počátku své existence, ale věříme, že už nyní, po několikaměsíční zkušenosti, nabízí dobrou organizaci a profesionální zázemí.

 

V současné době se pořádají turnaje ve verzi Texas hold’em No limit, která je dnes pravděpodobně nejpopulárnější. Turnaje se pořádají téměř každý víkend, ve všedních dnech se příležitostně pořádá i cash game. Každý druhý týden běží náš první projekt, kterým je Turnovská pokerová tour (TPT), skládající se z dvanácti turnajů, během prvního pololetí roku 2010. Pokud bude tato série úspěšná, můžeme se těšit na další, obdobnou sérii. Příležitostně ještě připravujeme  další zajímavé turnaje jako doublechance, team tournament, bounty apod.

 

Zveme vás tímto, abyste přišli okusit atmosféru turnajů a zahrát si poker. Hrajeme většinou v restauračních zařízeních v Turnově a okolí.

 

Tomáš Kadlec, Poker club Turnov, občanské sdružení

Více najdete na: www.pokerclubturnov.webnode.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.