FUNKIN´ TURNOV 2021 ODSTARTOVAL LÉTO (VIDEO)

0

I letos byl tradiční hudební festival FUNKIN´ TURNOV první velkou akcí KCT, která se mohla od podzimu v rámci postupného rušení opatření souvisejících s covid-19 uskutečnit. A stejně jako vloni nepřekvapila v pátek 25. června návštěvnost. Jestli vloni byla rekordní na úrovni 400 diváků, letos to bylo ještě o několik desítek víc. Lidé prostě už nechtějí být zavření doma!

Pořadatelé z Kulturního centra Turnov připravili reprezentativní nabídku kvalitní muziky. Přehlídku odstartovaly kapely Hitfakers a Foxy Mama, poté tu byl jeden z každoročních vrcholů festivalu – vystoupení domácích Funk Corporation. Následovala zpěvačka Klára Vytisková, pro kterou, jak přiznala, to bylo první veřejné vystoupení od podzimního lockdownu. Příjemný večer uzavřel čerstvý držitel hudební ceny Anděl – zpěvák 7krát3 s celým bandem.

Festival Funkin´ tradičně odstartoval Turnovské léto. Letos se každý prázdninový pátek můžete před Střelnicí těšit na koncerty především místních kapel a také je připravena lahůdka v podobě divadelních představení na nové scéně na venkovní terase vedle velkého sálu.

Hitfakers

Funk Corporation

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.