Pozor, od středy bude horní část ulice A. Dvořáka obousměrná! Pozor! Aktualizace

0

(Aktualizace 25. dubna – z organizačních důvodů se níže uvedené opatření, které mělo od středy platit, odkládá – podrobnosti ZDE).
Stavební práce v ulici Antonína Dvořáka se postupně posouvají směrem od části U Raka ke křižovatce s Vejrichovou ulicí. Od středy 26. dubna začne platit nová úprava dopravního omezení. Ulice Antonína Dvořáka bude v úseku od křižovatky s Vejrichovou ulicí obousměrná! Do náměstí Českého ráje začnou vyjíždět všechna vozidla, včetně vozidel stavby.

V ulici Antonína Dvořáka – před vstupem do pasáže pod historickou radnicí – bude zřízena výhybna, nově zde bude platit zákaz parkování v rozsahu dvou parkovacích míst. Před radnicí zbydou čtyři parkovací místa, vyhrazená pro MěÚ Turnov. Stání vyhrazené pro invalidy bude prozatím zachováno. Parkování bude řešeno ve směru k náměstí Českého ráje, tedy v opačném směru než standardně. Prosíme, neblokujte obousměrné řešení průjezdu ulice parkováním na zákazech zastavení!

V souvislosti se změnou průjezdu ulicí Antonína Dvořáka bude průjezd Tázlerovou a Vejrichovou ulicí navrácen do běžného režimu, tj. s jednosměrným vjezdem z Hluboké ulice.
Prosíme, sledujte dopravní značení, dbejte pokynů pověřených osob. Předem děkujeme za vaše pochopení a součinnost při složité dopravní situaci v centru města.
(Zdroj: Marcela Jandová, tisková mluvčí města Turnova)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.