Prohlížíte: Anketa zastupitelů

Zápisník
 | 625 přečtení 0

ROK 2017 Z POHLEDU VEDENÍ MĚSTA

V pravidelné rubrice, ve které odpovídají zastupitelé města, nyní dostali prostor turnovský starosta s místostarostkami. Jak vidí letošní rok a co očekávají od roku příštího?…

Zápisník
 | 665 přečtení 0

ANKETA ZASTUPITELŮ: CO BYSTE SI PŘÁLI?

Na prosincovém veřejném zasedání zastupitelstva města se bude sestavovat rozpočet města Turnova na rok 2018. Jaké jsou podle vás investiční priority na rok 2018? Co byste si v Turnově…

Zápisník
 | 1 041 přečtení 0

ANKETA ZASTUPITELŮ: DOSTAVBA DIVADLA

Otázka zněla: Architekti Ing. arch Josef Pleskot a prof. Ing. arch Ladislav Lábus představili v dubnu veřejnosti dvě architektonické studie na úpravu městského divadla v Turnově. Jak vnímáte potřebu opravy městského divadla?

Zápisník
 | 1 024 přečtení 0

ANKETA ZASTUPITELŮ: BYTOVÝ FOND MĚSTA

Otázka pravidelné ankety, ve které odpovídají členové turnovského městského zastupitelstva, zněla: Na únorovém zasedání zastupitelstva byl prezentován souhrnný materiál k bytovému fondu města. Jak vnímáte současnou situaci a stav bytového fondu města? Na co byste se ve stávajícím bytovém fondu zaměřil prioritně? Mělo by město vlastnit více bytů, a proč? Myslíte si, že by město mělo být v pozici pronajímatele bytových jednotek i pro širokou veřejnost, nebo se spíše kloníte k tomu, aby město nechalo tuto činnost na komerčních subjektech?

Zápisník
 | 1 459 přečtení 0

ANKETA ZASTUPITELŮ: OBČANSKÁ VYBAVENOST V TURNOVĚ II (HLASUJTE V ANKETĚ)

Anketní otázka položená zastupitelů zněla: Na lednovém veřejném zasedání zastupitelstva byl prezentován rozsáhlý dokument o občanské vybavenosti v Turnově II. Jaký je podle vás současný stav občanské vybavenosti v Turnově II? Co by se podle vás mělo v této lokalitě změnit nebo vybudovat? A jaké priority vidíte vy? Hlasujte v anketě!

Zápisník
 | 1 311 přečtení 0

ANKETA ZASTUPITELŮ: PARTICIPATIVNÍ ROZPOČET A PYROTECHNIKA

I v letošním roce pokračuje v tištěné i elektronické verzi TvA pravidelná anketa zastupitelé. Otázky tentokrát byly dvě: Do 1. března 2017 mohou obyvatelé podávat své návrhy na realizaci konkrétního projektu hrazeného z části městského rozpočtu. Na participativní projekty bylo vyčleněno 200.000 Kč. Jaké projekty byste v Turnově uvítali a jaké projekty byste obyvatelům doporučili? Druhý dotaz zněl: Na základě podnětů obyvatel se komise pro občanské záležitosti zabývala zvýšeným výskytem zábavní pyrotechniky na území města Turnova, hlavně v období vánočních a novoročních svátků. Jaký je váš názor na omezení užívání zábavní pyrotechniky například prostřednictvím městské vyhlášky?

1 2 3 6